2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Praga-Południe
Dodane 26 kwietnia 2024

Kanapkowy/ Pomocnik Kucharza

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie. Wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkowe zespoły.

Jesteśmy rodzinną firmą z niemal 100-letnią historią. Kochamy tradycję i tworzymy przyszłość. Cenimy proste składniki i odważnie je rozwijamy. Łączymy żywioły, by stworzyć wyjątkowe miejsce pełne pasji i smaku, a nasze doświadczenie w produkcji pieczywa poszerzamy obecnie o bezpośrednią sprzedaż i nowy kulinarny przystanek na mapie Warszawy.

Jeśli podzielasz naszą pasję, chcesz współtworzyć nieprzeciętne miejsce, w którym liczy się jakość i dbałość o klientów – dołącz do nas!

Do naszego zespołu poszukujemy:

Kanapkowy

Miejsce pracy: Warszawa Saska Kępa

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie kanapek, wrapów, zapiekanek oraz ich podgrzewanie

  • przestrzeganie standardów dotyczących receptur, wyglądu dań i czystości kuchni

  • racjonalne gospodarowanie czasem

  • raportowanie przełożonemu informacji o zauważonych nieprawidłowościach, uwagach klientów lub problemach z asortymentem

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu pracy

  • doświadczenia w pracy na stanowisku kuchennym

  • komunikatywność i samodzielność

  • gotowość do pracy na eksponowanym stanowisku w deli (tzn. na widoku klienta)

  • badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie z długą tradycją na rynku w branży produkcyjnej

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inny kontrakt (ozusowane/ opodatkowane)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • zniżki na wybrane produkty firmowe

  • szkolenia stanowiskowe

  • możliwość rozwoju w ramach firmy

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

Jeżeli czujesz, że ta praca może być Twoim żywiołem- nie czekaj ! Wyślij CV :)

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22(1) Kodeksu Pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 901287161