2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
HR Manager
Dodane 01 maja 2024

Kamalion - Sprzedawca - pełny etat, ½, ¾ - Złote Tarasy, UoP

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

La Casa de las Carcasas to marka, która odniosła światowy sukces, oferując wysokiej jakości akcesoria technologiczne, wyróżniające się unikalnym designem.

Pod nowym szyldem Kamalion, marka ta wnosi do Polski swój niepowtarzalny świat mody i technologii. La Casa de las Carcasas, teraz znana jako Kamalion, jest symbolem elegancji, jakości i nowoczesności w dziedzinie akcesoriów do urządzeń elektronicznych. Ich produkty łączą w sobie funkcjonalność z estetyką, tworząc nie tylko praktyczne, ale także stylowe dodatki do smartfonów, tabletów i innych gadżetów.

Kamalion w Polsce kontynuuje tradycję marki, oferując klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także niezapomniane doświadczenia zakupowe. Zespół Kamalion jest oddany pasji do mody, dbałości o szczegóły i zadowoleniu klientów, co sprawia, że marka ta wyróżnia się na tle innych.

Poszukujemy Sprzedawców, którzy chcą podjąć wyzwanie i wkładać całe serce w kreowanie wyjątkowych doświadczeń dla naszych klientów w jednym z naszych sklepów w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie!

Oferujemy elastyczność w wyborze czasu pracy:

pełny etat,

½ etatu

¾ etatu

decyzja należy do Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy niezapomniane chwile dla naszych klientów!

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów

  • Promowanie produktów oraz kreowanie pozytywnego wizerunku marki

  • Dbanie o estetyczną prezentację towaru w sklepie

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia doskonałej obsługi klienta

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Pasja do technologii oraz chęć zdobywania wiedzy na jej temat

  • Pozytywne nastawienie i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku handlowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym premie

  • Zniżki na produkty firmy

Nie czekaj! Prześlij nam swoje CV i dołącz do naszej ekipy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912454013