2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Grzegórzki
Dodane 21 maja 2024

K/M do serwisu sprzątającego PEŁEN ETAT

Wynagrodzenie

4 600 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy stałe i stabilne zatrudnienie w centrum sportowym (basen, siłownia, sauny) w samym centrum Krakowa.

Praca zmianowa, od poniedziałku do piątku + jedna sobota i niedziela w miesiącu.

poniedziałek-piątek:

  • poranna zmiana: 06:00-14:00 (8h)

  • popołudniowa zmiana: 14:30-22:30 (8h)

sobota i niedziela:

  • poranna zmiana: 08:00-16:00 (8h)

Niestety nie oferujemy możliwości pracy wyłącznie w wybrane dni tygodnia.

Lokalizacja: ul. Filipa Eisenberga 4 (obok Ronda Mogilskiego)

Najbliższe przystanki: Cystersów, Rondo Mogilskie, Narzymskiego, Brodowicza

Oferujemy również bezpłatny parking na terenie obiektu.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • język polski komunikatywny

Twoje obowiązki:

  • mycie podłóg, szafek, blatów, łazienek itp.

  • dezynfekcja powierzchni.

Co oferujemy?

  • pracę w przyjaznej, życzliwej atmosferze :)

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • bezpłatny karnet do korzystania z obiektu :)

  • kawę i herbatę,

  • zaplecze socjalne z łazienką (prysznic, przebieralnia, zamykane szafki) oraz kuchnią (lodówka, mikrofalówka, czajnik, ekspres kawowy),

Osoby spełniające wymagania, którym odpowiadają warunki, podany wymiar i czas pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia oraz kilku słów o sobie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 919933588