2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Lublin
Dodane 22 kwietnia 2024

Junior WordPress / e-commerce Developer

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Spółdzielnia Socjalna JBJ poszukuje pracowników lub współpracowników posiadających wiedze i umiejętności z zakresu:

  • Technologii e-commerce: Shoper, PrestaShop, Shopify, WooCommerce

  • Technologii web: WordPress (Elementor, WPbakery)

Zakres obowiązków:

  • tworzenie treści front- i backendowej sklepów internetowych oraz stron www w oparciu o layouty graficzne przygotowane w programie Figma

  • aktualizacja, modernizacja i optymalizacja witryn internetowych,

  • integracja oprogramowania dodatkowego ze stronami i sklepami: Base Linker, Get Response, Freshmail, HotJar, narzędzia analityczne Google (GA4, SC, GTM)

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w konfigurowaniu i implementacji systemów e-commerce opartych na: WordPress (WooCommerce, PrestaShop) oraz systemów SaaS (Shoper, Shopify)

  • doświadczenie w tworzeniu witryn internetowych opartych na HTML/CSS/JS,

  • umiejętność praktycznego stosowania technik RWD

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym B2

  • odstawowa umiejętność obsługi zagadnień związanych z hostingiem (obsługa serwera, domeny, dysków FTP)

  • Mile widziane podstawowa znajomość zagadnień SEO,

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z WCAG (dostępność cyfrowa dla osób niepełnosprawnych)

  • podstawowa umiejętność pracy z frameworkami PHP,

  • znajomość baz danych MySQL,

  • podstawowa znajomość JavaScript i jQuery,

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych, znajomość środowisk Figma, Adobe

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Zapewniamy:

  • stabilność zatrudnienia kursy i szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • biuro w centrum miasta z własnym parkingiem

  • dostosowanie stanowiska pracy dla osób niepełnosprawnych

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji prowadzonego przez SPÓŁDZIELNIE SOCJALNĄ JBJ z siedzibą w LUBLINIE przy AL. WARSZAWSKIEJ 43A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913688370