2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Wola
Dodane 07 maja 2024

Junior Sales Researcher

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Co powiesz na to, by Twoja praca przyczyniała się do… wydłużenia ludzkiego życia?

Dołączając do uPacjenta to możliwe! Codziennie promujemy profilaktykę zdrowotną i wspieramy naszych klientów w realizacji strategii wellbeingowych organizując dla nich Akcje Zdrowia, edukację i badania profilaktyczne. Naszą misją jest zmienianie wymiaru opieki medycznej w celu przedłużania ludzkiego życia. Misję tę będziemy wkrótce szerzyć nie tylko w Polsce, ale też całej Europie.

Na stanowisku Junior Sales Researcher będziesz pracować w dziale sprzedaży i będziesz  odpowiedzialna/ny za przygotowywanie i aktualizację baz naszych klientów B2B w celach sprawnego przeprowadzania procesu outbound’u i podnoszenia konwersji. Twoją rolą będzie dbać o data quality w naszym CRMie i praca głownie na excelu oraz na innych narzędziach.

Jeśli lubisz szukać informacji, dbać o szczegóły, sprawnie posługujesz się excelem oraz szybko uczysz się nowych narzędzi - koniecznie aplikuj.

Nie masz doświadczenia w dziale sprzedaży, ale czujesz się dobrze w analitycznej pracy i jesteś proaktywny - nauczymy Cię wszystkiego. Możesz pracować na pełen etat lub 3/4  - jeśli jeszcze studiujesz i chcesz pogodzić studia z pracą.

Twoje zadania jako Junior Sales Researcher w uPacjenta:

  • przygotowywanie baz klientów B2B pod wytyczne (wyszukiwanie firm, osób, kontaktów, innych informacji)

  • aktualizacja danych o klientach w naszym CRMie np. liczba pracowników, właściwe dane kontaktowe

  • praca z bazami danych na Linkedin

  • wyszukiwanie ważnych informacji o branżach naszych klientów

  • spisywanie procesów, procedur

  • praca na takich narzędziach jak Sales Navigator, Apollo, Lemlist, Clearout - tego Cię nauczymy ale musisz lubić poruszać się w narzędziach i być osoba techniczną

  • bliska współpraca z działem outbound oraz sales

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • bardzo dobrej znajomości excela i sprawnego poruszania się w danych

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • analitycznego myślenia

  • proaktywnej postawy w researchu informacji

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy na celach

  • proaktywnej postawy w uczeniu się narzędzi - potrafisz być  ciekawy/wa i sam też chętnie googlasz za nowymi funkcjami

  • dobrej pracy zespołowej

Mile widziane:

  • chęć rozwoju w zespołach sprzedaży na stanowisku operacyjnym / analitycznym

  • status studenta

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat lub 3 / 4 jeśli chcesz pogodzić ją ze studiami

  • umowę zlecenie

  • prywatną opiekę medyczną;

  • kartę MultiSport;

  • super zgrany zespół, który nie boi się wyzwań, realizuje ciekawe projekty i wspiera się na co dzień;

  • zniżki na badania profilaktycznie dla Ciebie i Twojej rodziny;

  • elastyczny czas pracy: pracę zaczynamy między 7:00-10:00;

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym. Nasze biuro mieści się przy ul. Kolejowej 5/7 w Warszawie lub na ulicy Kulińskiego 17A w Krakowie

  • dużą autonomię oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • oferujemy również płatne dni wolne w każdej formie współpracy

Jak będzie wyglądać nasz proces rekrutacyjny?

  • rozmowa telefoniczna z rekruterem;

  • zadanie

  • rozmowa online z Head of Sales Angeliką oraz Sales Development Representative Bartkiem

  • decyzja

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 913918084