2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Obrowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Junior sales manager

Lokalizacja

Obrowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Treść:

Firma Twinpol sp. z o. o. specjalizująca sie w produkcji i sprzedaży chemi gospodarczej poszukuje pracownika na stanowisku asystent w dziale sprzedaży.

Obowiązki:

- wspieranie działu sprzedaży w codziennych czynnościach.

- obsługa CRMu, wprowadzanie zamówień i sprawdzanie ich realizacji

- kompletowanie i wysyłanie próbek

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe.

- Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

- Umiejętność efektywnej komunikacji zarówno w mowie, jak i piśmie.

- Znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office.- Pozytywne podejście do wyzwań i gotowość do nauki

.- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, ale nie jest to wymóg.

-Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy. - Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Twinpol sp. z o. o.

Aleja Lipowa 48 Obrowo

87-126

CV prosimy o wysłanie przez platformę OLX.

Lokalizacja

Obrowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Obrowo
ID: 849324879