2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Łódź
  7. Zarządzanie produkcją - Śródmieście
Dodane 05 kwietnia 2024

Junior Project Manager

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Miejsce pracy: Łódź

Stanowisko: Junior Project Manager

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Nadzór nad realizacją projektów firmy w obszarze maszyn vendingowych (instalacje, deinstalacje, naprawa), w tym planowanie, koordynacja oraz monitorowanie postępów;

  • Współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego przebiegu działań;

  • Tworzenie harmonogramów pracy, kontrola budżetów oraz terminów realizacji projektów;

  • Obsługa zgłoszeń telefonicznych i mailowych od klientów zewnętrznych;

  • Raportowanie postępów i ewaluacja wyników projektów;

  • Proponowanie działań korygujących, aby usprawniać realizowanie projektów.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na projektach technicznych (naprawa maszyn)

  • Umiejętność przyswajania wiedzy z zakresu programów informatycznych takich jak powerBI;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office i systemu Windows;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Analityczne myślenie;

  • Samodyscyplina i silna orientacja na realizację celów;

  • Odpowiednia priorytetyzacja zadań / planowanie zadań / zarządzanie sobą w czasie;

  • Komunikacja z różnymi grupami / umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Szkolenia techniczne i branżowe;

  • Swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Młody zespół współpracowników;

  • Możliwość rozwoju i awansu;

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

 NIE CZEKAJ – WYSYŁAJ DO NAS SWOJE CV!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 909669118