2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Tester
  5. Tester - Mazowieckie
  6. Tester - Warszawa
  7. Tester - Wola
Dodane 02 maja 2024

Junior Project Manager

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

User.com to kompleksowa platforma automatyzacji marketingu, której celem jest zwiększenie zaangażowania i poprawa konwersji. Jak? Korzystając z jednego źródła danych dla swoich klientów i docierając do nich za pomocą szerokiej gamy kanałów komunikacji takich jak: e-mail, czat na żywo, chatbot, powiadomienia push, dynamiczna zawartość strony i wiele innych. I wszystkie te narzędzia są dostępne w jednym miejscu!

Poszukujemy sumiennej, rzetelnej osoby, która widzi swoją przyszłość w IT, lubi nowe technologie i chciałaby pracować przy nowoczesnym, szybko rozwijającym się produkcie.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu produktu,

  • współpraca z zespołem developerów przy rozwijaniu naszego oprogramowania,

  • wykonywanie manualnych testów aplikacji,

  • opracowywanie dokumentacji produktowej,

  • raportowanie wyników testów.

Wymagania:

  • punktualność, samodzielność oraz sumienność,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • chęci do ciągłego poszerzania swojej wiedzy i zainteresowania nowymi technologiami.

Nice to have:

  • znajomość podstaw UI/UX,

  • wcześniejsze doświadczenie w branży IT,

  • status studenta.

Oferujemy:

  • współpracę z doświadczonym zespołem od którego bardzo dużo się nauczysz,

  • laptop służbowy,

  • praca w formie hybrydowej (2-3 dni tygodniowo w biurze - szczególnie przez pierwszy okres wdrożenia),

  • kartę PZU, FitProfit.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 914442992