2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Łazarz
Dodane 24 kwietnia 2024

Junior Office Manager (praca dla studentów), do 80h na m-c

Wynagrodzenie

28,10 - 29,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Cześć!

Nazywamy się PAPU.io. Stworzyliśmy system do zarządzania i automatyzacji procesów w restauracjach. Niedawno zostaliśmy wymienieni jako jeden z 52 najciekawszych tech-startupów w branży restauracyjnej w całej Europie.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Nasz system integruje się m. in. z portalami takimi jak: Glovo, Wolt, UberEats, Takeaway.com, JustEat, etc., a do naszych Klientów należą m. in. Subway, NYPD, i bardzo wiele restauracji z Twojego sąsiedztwa!

STANOWISKO

Junior Office Manager

ZADANIA

  • Twoją rolą będzie dbanie o porządek w biurze - szukamy osoby poukładanej, która lubi jak wszystko jest na właściwym miejscu

  • Do Twoich zadań będzie też należeć kontrolowanie korespondencji i przepływu dokumentów, opisywanie faktur, pilnowanie aktualności badań lekarskich, szkoleń BHP, itp.

  • Na pewno część Twojej pracy będzie polegała na zadaniach związanych z porządkowaniem segregatorów, kserowaniem, skanowaniem, przygotowywaniem zestawień itp., więc zdecydowanie zależy nam na osobie uporządkowanej, "ogarniającej papiery"

  • Częściowa obsługa naszych social mediów i e-maila - kontrola skrzynki, przekazywanie wiadomości, planowanie i wrzucanie postów wraz z osobami z naszego działu marketingu

  • Kontrola i zakup produktów biurowych (od papieru, długopisy po herbatę i kawę w naszym biurze) oraz obsługa spotkań od "zaplecza" - nie często mamy bardziej oficjalne spotkania w biurze gdyż przez większość czasu jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami online, ale jeżeli już ktoś postanowi do nas zawitać to dobrze żeby można było czymś poczęstować naszych gości ;)

WYNAGRODZENIE

Podstawa 28,10 zł. Zapewniamy wszystkie narzędzia - komputer stacjonarny, laptop, telefon. Preferujemy osoby, które szukają stałej pracy do ok 80 godzin w miesiącu. Istnieje możliwość również otrzymania premii jeżeli wszystkie papiery będą odpowiednio zebrane, rozpisane i nic po drodze się nie "zgubi". ;)

CO OFERUJEMY

  • Bardzo pozytywną atmosferę pracy

  • Pracę hybrydową

  • Dużą samodzielność i przestrzeń do popełnienia błędów

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Bardzo elastyczne godziny pracy

  • Pracę w naszym klimatycznym biurze w kamienicy w okolicach City Parku w Poznaniu

WYMAGANIA

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Dyskrecja, samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniach,

  • Jeśli studiujesz prawo lub księgowość - praca w Papu.io może być dla Ciebie bardzo ciekawym doświadczeniem.

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość systemów księgowo-sprzedażowych

Prośba o przesłanie emaila o tytule “Junior Office Manager” na adres: kontakt(at)papu.io z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 912685669