2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 18 maja 2024

Junior IT Specialist (Helpdesk)

Wynagrodzenie

2 500 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Lokalizacja: Praca hybrydowa

Opis stanowiska: Do naszej firmy poszukujemy osób komunikatywnych i zaangażowanych, które dołączą do zespołu helpdesk, aby wspierać naszych klientów i zapewniać im wysokiej jakości obsługę. Oferujemy zatrudnienie w przyjaznym środowisku, możliwe do realizacji zarówno w naszym biurze, które charakteryzuje się świetną komunikacją, jak i zdalnie.

Zadania:

  • Znajomość środowiska M365

  • Wsparcie użytkowników zdalnie i w lokalizacji klienta w zakresie sprzętu IT

  • Rejestrowanie oraz monitorowanie zgłoszeń w systemie ticketowym

  • Zarządzanie sprzętem (ewidencja, wydawanie, odbiór, wsparcie na miejscu.)

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość parametrów sprzętowych komputerów i sieci komputerowych

  • Podstawowa systemów backupowych i antywirusowych

  • Podstawowa znajomość konfiguracji urządzeń peryferyjnych

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami Microsoft Office 365 (Word, Excel, Outlook)

  • Komunikatywność i zdolność utrzymywania stałego kontaktu z klientami

  • Umiejętność szybkiego i skutecznego odpowiadania na zapytania klientów

  • Kompetencje w zakresie wsparcia technicznego i obsługi klienta

  • Praca w śródmieściu Warszawy. Wizyty, wyjazdy do klienta godzina 8:00-17:00, okresowe dyżury nad infrastrukturą

  • W odpowiedzi proszę o informacje dotyczącą dotycząca dostępności i oczekiwanego wynagrodzenia w 3-miesięcznym okresie próbnym oraz po okresie próbnym

Co oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i elastycznym środowisku

  • Możliwość pracy zarówno w naszym biurze, jak i zdalnie po ukończeniu okresu próbnego

  • Możliwość doskonalenia dotychczasowych umiejętności i poszerzania wiedzy w dynamicznym środowisku

  • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb

  • Atmosferę pracy pełną wsparcia i nowych pomysłów

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919169970