2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Gniezno
Dodane 08 maja 2024

Junior Help Desk

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Doświadczenie:

  • Bardzo dobra znajomość budowy komputerów i klienckich systemów operacyjnych.

  • Praktyczna wiedza z zakresu pracy w Active Directory.

  • Doświadczenie i praktyczne umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów z komputerami (hardware i software).

  • Otwartość, nastawienie na rozwój i na zdobywanie nowych umiejętności informatycznych.

  • Znajomość / doświadczenie w pracy z oprogramowaniem MS Office i aplikacji biurowych.

  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do klonowania i automatyzowania konfiguracji / systemów operacyjnych.

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu infrastruktury IT.

  • Ogólna wiedza z zakresu serwerowych systemów operacyjnych Microsoft, Linux.

  • Wiedza z zakresu sieci komputerowych- mile widziany certyfikat CISCO

Wykształcenie:

  • Uniwersytet 2-4 rok studiów lub pełne wykształcenie informatyczne

Umiejętności:

  • Język Angielski - min. B2 w mowie i piśmie

    Zakres Obowiązków:

    • Czynny udział w zarządzaniu systemami informatycznymi w organizacji.

    • Udział w realizowanych w dziale IT projektach wewnętrznych.

    • Klasyczny helpdesk - bieżąca obsługa użytkowników oraz zdalne zarządzanie i

    • Administrowanie poziomami dostępu.

    • Monitorowanie klienckich elementów infrastruktury informatycznej.

    • Bieżąca praca w systemie ticketowym - nastawienie na wysoką jakość pracy oraz dbanie o dotrzymanie zdefiniowanych progów SLA dla poszczególnych zadań.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 917051887