2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Aniołki
Dodane 03 kwietnia 2024

Junior Event Manager

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja online

Jesteś kreatywny, lubisz wyzwania i masz dobry kontakt z ludźmi?

Ta oferta jest dla Ciebie.

Szukamy osób dobrze zorganizowanych, energicznych, które dołączą do naszego teamu i będą rozwijać swoją karierę w organizacji wydarzeń korporacyjnych.

Kim jesteśmy?

Argentum Event to jedna z największych agencji eventowych w południowej Polsce. Specjalizujemy się w eventach korporacyjnych. Od 15 lat pracujemy dla największych firm i brandów działających w Polsce i Europie. Prężnie rozwijamy się zarówno w eventach offline, jak i online oraz w wydarzeniach hybrydowych, dzięki czemu, bez względu na sytuację w kraju, nigdy nie zwalniamy tempa.

A teraz podbijamy także Pomorze!

Opis stanowiska

Głównym zadaniem Junior Event Managera jest pomoc Event Managerom

w przygotowywaniu ofert eventowych oraz w późniejszej realizacji wydarzenia.

Codzienna praca to:

  • research, czyli wyszukiwanie informacji w Internecie

  • kontakt z podwykonawcami (telefoniczny i mailowy) - w celu uzyskania oferty zgodnej z briefem wydarzenia

  • weryfikacja ofert, czyli sprawdzanie czy kalkulacja od podwykonawców zawiera wszystkie niezbędne elementy oraz czy jest zgodna zgodna z wytycznymi eventu

  • przygotowywanie prezentacji w PowerPoint/Canvie

Co jeszcze będzie należało do Twoich obowiązków?

  • wyjazdy realizacyjne (czyli praca w terenie, także w weekendy, czasem za granicą)

  • załadunek i rozładunek busa

  • montaż i demontaż na eventach

  • animacja w trakcie programów integracyjnych, obsługa stanowisk eventowych

Wyjazdy na realizacje, które często pochłaniają kilkanaście godzin w ciągu doby. Praca na realizacjach jest płatna dodatkowo.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wysokiej dyspozycyjności - mamy dużo pracy, a sezon dopiero przed nami

  • terminowości i odpowiedzialności

  • pewności siebie i łatwości w nawiązywaniu relacji

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • swobodnego poruszanie się w programach Canva/PowerPoint i Excel

  • płynnego poruszanie się po wyszukiwarce Google

Mile widziane:

  • prawo jazdy

  • znajomość języka angielskiego

  • status studenta

  • umiejętności techniczne

  • znajomość rynku eventów korporacyjnych

  • umiejętności sprzedażowe

Co dajemy w zamian:

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za realizacje

  • Telefon i laptop służbowy - także do użytku prywatnego

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7 a 9)

  • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu

  • Możliwość nauki od najlepszych Eventowców w branży

  • Pracę z ludźmi, którzy kochają eventy :)

Pracę Event Managera można kochać lub nienawidzić.

Jeśli czujesz, że jesteś do tego stworzony(a)? Zgłoś się do nas - w odpowiedzi na zgłoszenie przekażemy Ci link do formularza rekrutacyjnego

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 909149175