2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ząbkowice Śląskie
Dodane 02 kwietnia 2024

Junior Customer Support Specialist

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Jeśli jesteś uśmiechniętą, komunikatywną i nastawioną na efektywne rozwiązywanie problemów osobą oraz mieszkasz w Ząbkowicach Śląskich lub okolicach, to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie!

Firma Digital Codes, specjalizująca się między innymi w obsłudze projektów sprzedażowych, poszukuje osoby na stanowisko Junior Customer Support Specialist.

 WYMAGANIA:

  • komunikatywność, uprzejmość oraz umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy wielozmianowej

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • otwartość na naukę nowych umiejętności oraz proaktywne podejście do rozwiązywania spraw

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

 GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa oraz weryfikacja zamówień

  • bieżące wsparcie działu zakupów i sprzedaży

  • obsługa klientów poprzez tickety

 OFERUJEMY:

  • pracę hybrydową

  • umowę o pracę

  • wyposażenia stanowiska pracy w domu

  • możliwość zdobywania doświadczenia w branży produktów związanych z grami komputerowymi

  • wyjątkową atmosferę pracy z fajnymi ludźmi

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie
ID: 831917073