2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Junior Customer Service Specialist / pół etatu

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Grupa MBE  łączy pracodawców i kandydatów, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Obejmują one konsulting oraz wsparcie strategiczne, kreatywne oraz przy wdrożeniach projektów employer brandingowych dla pracodawców pod marką MBE:branding, działalność wydawniczą skierowaną do finansistów, a także obcokrajowców szukających zatrudnienia w Polsce.

Do zespołu Customer Care w mediach rekrutacyjnych KarierawFinansach.pl i CareersinPoland.com poszukujemy osoby na stanowisko Junior Customer Service Specialist.

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalne przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • dbanie o jakość ogłoszeń zamieszczanych w serwisach: KarierawFinansach.pl oraz CareersinPoland.com,

  • komunikacja z klientami – telefoniczna i mailowa,

  • budowanie i rozwój długofalowych relacji z klientami,

  • obsługa obecnych i nowych klientów - odpowiadanie na pytania, pomoc w rozwiązywaniu problemów,

  • współpraca z innymi działami (marketing, sprzedaż).

Wymagamy od Ciebie:

  • zorganizowania, skrupulatności i sumienności

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z klientami,

  • otwartości na rozmowę z klientami i chęć pomocy,

  • zorientowania na cel, chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy:

  • pracę hybrydową na pół etatu z biura w centrum Warszawy - 2 razy w tygodniu zapraszamy Cię do naszej siedziby przy Placu Trzech Krzyży,

  • umowę zlecenie na czas określony do końca września, 20h tygodniowo,

  • wynagrodzenie 28,10zł/h brutto,

  • narzędzia niezbędne do pracy – laptop i telefon,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do karty MultisportPlus,

  • zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy,

  • nieformalną atmosferę w zgranym zespole,

  • cotygodniową porcję świeżych warzyw, owoców, dobrą kawę i duży wybór herbat.

Możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 8:00-10:00.

Proces rekrutacji

  • Jeśli Twoje CV odpowiada naszym wymaganiom zaprosimy Cię na krótką rozmowę telefoniczną z naszym HR Business Partnerem, podczas której potwierdzimy Twoje oczekiwania finansowe, dostępność, sprawdzimy Twój poziom j. angielskiego oraz opowiemy Ci o firmie i odpowiemy na Twoje pytania.

  • Ostatnim etapem będzie rozmowa w naszym warszawskim biurze, która potrwa około 1,15h. Podczas niej porozmawiamy o Twoich kompetencjach miękkich oraz dopasowaniu do zespołu.

Na samym końcu, po pozytywnym zakończeniu rozmowy finałowej, otrzymasz od nas ofertę.

Administratorem danych jest Grupa MBE sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-480) przy ul. Wiejskiej 17. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu, mogą być też przetwarzane w przyszłych procesach rekrutacyjnych za Pani/Pana dodatkową zgodą. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania lub usunięcia. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez Grupę MBE znajdują się w naszej polityce prywatności.

Informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności w §3 Kandydaci do pracy aplikujący za pośrednictwem strony internetowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910595818