2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Kujawsko-pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Junior administrator IT/helpdesk

Wynagrodzenie

4 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Teleinspiro poszukujemy osoby na która pomoże nam na stanowisku junior administrator rozpoczynając przygodę u nas od pierwszej linia wsparcia (helpdesk). Mile widziana osoba po szkole średniej o profilu informatycznym (lub pokrewnym) lub w trakcie studiów z doświadczeniem w IT.

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami biznesowymi,

  • obsługa zgłoszeń serwisowych dokonywanych przez system ticketowy,

  • prace konfiguracyjne,

  • współpraca z zespołem IT przy rozwiązywaniu zgłaszanych problemów,

  • współpraca z Zespołem Sprzedaży w ramach obsługi posprzedażowej.

  • edukacja

Wymagania:

  • znajomość język angielskiego

  • Dobra znajomość systemów klienckich Windows (7, 8.1, 10, 11)

  • Podstawowa znajomość systemów serwerowych Windows i ich usług w szczególności Active Directory (Windows Server 2012, 2012 R2, 2016, 2019, 2022)

  • Podstawowa znajomość systemów wirtualizacji (Hyper-V i/lub VMware i/lub Proxmox)

  • Podstawowa znajomość protokołów i usług sieciowych (działanie sieci LAN, VPN, DNS, DHCP)

  • Podstawowa znajomość działania serwerów SQL (MS SQL i/lub MySQL i/lub PostgreSQL)

  • Podstawowa znajomość technologii backupowych

  • nastawienie pro-klienckie i umiejętności komunikacyjne,

  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • pracę z nowoczesnymi technologiami,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • fundusz szkoleniowy,

  • przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę,

  • pracę hybrydowa

Idealny kandydat powinien być osobą odpowiedzialną i rzetelną, otwarta na naukę nowych pojęć, technologii i chętny na kontynuowanie kariery w ścieżce administratora IT lub zbliżonej.

CV wraz można składać poprzez OLX lub na adres e-mail.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 777054431