2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Śląskie
  6. Key Account Manager - Katowice
  7. Key Account Manager - Bogucice
Tomasz
Dodane 26 kwietnia 2024

JUNIOR ACCOUNT MANAGER branża informatyczna, cyber-bezpieczeństwo

Wynagrodzenie

4 450 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny/mailowy z klientami B2B, nawiązanie współpracy (branża informatyczna, cyberbezpieczeństwo)

  • Planowanie i realizacja działań promocyjnych i wsparcia sprzedaży

  • Monitorowanie oraz analizowanie rynku

  • Obsługa klientów na terenie całego kraju

  • Poszerzanie wiedzy z zakresu IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne

  • Umiejętności analityczne

  • Predyspozycje zawodowe tj.: umiejętności nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami, umiejętności planowania i organizacji własnej pracy, wysokiej kultury osobistej oraz samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności

  • Rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność

  • Preferowane miejsce zamieszkania Katowice i okolice

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie

  • atrakcyjny system wynagradzania podstawa + premia

  • szybka ścieżka awansu nawet w 3 miesiące

  • praca zespołowa

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dofinansowania do prywatna służba zdrowia

  • komfortowe biuro w centrum Katowic

  • zgrany i otwarty zespół kolegów w pracy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 839717177