2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane 24 kwietnia 2024

Jest Praca Śruciarz - Piaskarz Wrocław Zakwaterowanie

Wynagrodzenie

40 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy śruciarzy do pracy we Wrocławiu

Wynagrodzenie do 32,50 zł netto na godzinę

Zakres obowiązków:

  • Czyszczenie i przygotowanie powierzchni przed lakierowaniem,

  • Śrutowanie powierzchni przy użyciu specjalistycznego sprzętu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 5 lat,

  • Umowę o pracę,

  • Pomoc w legalizacji pobytu dla obcokrajowców,

  • Możliwość zakwaterowania,

  • Stałe wsparcie biura,

  • Możliwość rozwoju.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Dyspozycyjności – gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Umiejętności pracy w zespole.

Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez:

·         wyślij swoje CV oraz list motywacyjny korzystając z przycisku aplikuj

(skontaktujemy się z Tobą tylko po zapoznaniu z jego treścią)

lub zadzwoń do nas:

·         Dział Kadr: +48**********56, +48**********94, +48**********58

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 865593093