2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Mokotów
Dodane 19 kwietnia 2024

Jednostka Wojskowa Nr 3964 zatrudni Starszą Pielęgniarkę

Wynagrodzenie

7 000 - 7 170 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracownika na stanowisko Starsza Pielęgniarka w Ambulatorium w Jednostce Wojskowej Nr 3964 w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 2. Praca na pełnym etacie, na umowę o pracę, wymagane wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, doświadczenie minimum 5 lat w zawodzie, znajomość procedur medycznych zgodnych z miejscem pracy, preferowany kurs kwalifikacyjny w zakresie medycyny pracy, preferowany kurs w zakresie szczepień ochronnych.

Praca wykonywana codziennie - od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30 Wynagrodzenie zależne jest od stażu pracy kandydata. Szczegółowe informacje pod nr tel: 261-870-035, 261-870-073 w godz. 7:30 - 15:30.

Zadania wykonywane:

  • udzielanie świadczeń zdrowotnych przewidzianych w ustawie o pielęgniarkach i położnych,

  • udzielanie pomocy przedlekarskiej w nagłych wypadkach,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością z zakresu medycyny pracy,

  • prowadzenie dokumentacji rozchodowo - przychodowej leków i środków medycznych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912971905