2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Poznań
  7. Wsparcie techniczne - Dębiec
Dodane 08 kwietnia 2024

IT Support / Informatyk

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma IT-Leader w Poznaniu to dynamicznie rozwijająca się firma z branży informatycznej.

poszukujemy kandydata na stanowisko IT Support / Informatyk - Biuro w Poznaniu

Wynagrodzenie: 4 500- 5000 zł/mies. na rękę

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia IT dla użytkowników,

  • Odbieranie zgłoszeń serwisowych przez e-mail oraz telefon,

  • Wsparcie użytkowników w przypadku awarii sprzętu i oprogramowania,

  • Instalowanie i konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania IT,

  • Podstawowy serwis sprzętu i infrastruktury IT,

  • Dbanie o prawidłowe działanie sieci komputerowej,

  • Zarządzanie kontami użytkowników i prawami dostępu,

  • Nadzór nad poprawnym działaniem systemów i oprogramowania,

Wymagania:

  • 1 rok na podobnym stanowisku,

  • Aktualny status studenta – po zakończeniu studiów gwarantujemy ciągłość zatrudnienia,

  • Znajomość systemów Windows 10, 11,

  • Umiejętność konfiguracji i administracji systemów operacyjnych Windows,

  • Podstawowa znajomość budowy i funkcjonowania sieci komputerowych,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Prawo jazdy kat.B,

Mile widziane ( ale nie wymagane - wszystkiego Cie nauczymy ) :

  • Podstawowa wiedza z zakresu administracji Windows Serwer,

  • Podstawowa Znajomość MS Active Directory,

  • Podstawowa znajomości serwerów MS SQL, Postgres, Firebird,

  • Podstawowa Znajomość systemów wirtualizacji Vmware, Hyper-v,

Oferujemy:

  • Telefon, Komputer służbowy

  • Biuro zlokalizowane w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym – Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy na Dębcu w Poznaniu

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00 (elastyczny czas pracy)

  • Możliwość zdobywania doświadczenia

  • Szansę rozwoju w ramach struktury firmy (kursy, szkolenia, awanse)

  • Karta Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV przez portal OLX z aktualną klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 816771498