2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie projektami - Lniano
Dodane 27 maja 2024

IT Project Manager

Wynagrodzenie

8 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lniano

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kierownik Projektów IT

Zakres obowiązków:

Zarządzanie projektami IT

Przeprowadzanie analizy i optymalizacji procesów

Zarządzanie zasobami i budżetem projektu

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT w zakresie współpracy ze specjalistami biznesowymi i IT (preferowane obszary: produkcja, sprzedaż, logistyka);

Znajomość metodyk zarządzania projektami i ich zastosowania w praktyce

Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy nad wieloma zagadnieniami równolegle; doświadczenie w raportowaniu zarządczym

Tworzenie i zarządzanie planem komunikacji projektu;

Zarządzanie backlogiem zadań projektowych;

Odpowiedzialność za powierzone zadania i podjęte decyzje;

Umiejętność identyfikowania i wdrażania usprawnień w procesach projektowych;

Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Biegła znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego jest obowiązkowa

Firma zlokalizowana jest na terenie Bydgoszczy.(Lniano)

Керівник ІТ-проектів

Обов'язки:

Управління ІТ проектами

Виконання аналізу та оптимізації процесів

Управління ресурсами та бюджетом проекту

Вимоги:

Мінімум 2 роки досвіду управління ІТ-проектами у співпраці з бізнес- та ІТ-спеціалістами (переважні сфери: виробництво, продажі, логістика);

Знання методологій управління проектами та їх застосування на практиці

Відмінні комунікаційні навички, вміння працювати над декількома питаннями паралельно; Досвід ведення управлінської звітності

Створення та управління комунікаційним планом проекту;

Управління беклогом проектних завдань;

Відповідальність за поставлені завдання та прийняті рішення;

Вміння визначати та впроваджувати покращення в проектних процесах;

Володіння польською мовою на рівні, достатньому для розуміння технічної документації.

Вільне володіння українською/російською мовою є обов'язковим.

Компанія знаходиться в місті Бидгощ (Лняно).

Lokalizacja

Lniano,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lniano
ID: 921181255