2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 14:57

IT Onsite Support

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Experis to światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej w kluczowych obszarach IT. Z nami znajdziesz konkurencyjne oferty zatrudnienia oraz ciekawe projekty IT skierowane zarówno do ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w branży IT.

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa sprzętu IT oraz sprzętu peryferyjnego pracowników wewnętrznych
  • Pełne wsparcie użytkowników w lokalizacji firmy
  • Rejestrowanie oraz monitorowanie zgłoszeń zarejestrowanych w systemie ticketowym
  • Zarządzanie urządzeniami (ewidencjonowanie, wydawanie, odbiór, przygotowanie do likwidacji itp.)

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość infrastruktury IT
  • Dobra znajomość oprogramowania Microsoft (Windows 10, Office 365), Linux
  • Znajomość protokołów sieci LAN, WLAN
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń aktywnych
  • Umiejętność efektywnej pracy i ustalania priorytetów w nagłych sytuacjach zawodowych
  • Język angielski na poziomie minimum B2

Oferta:

  • Wynagrodzenie 6000 - 8000 zł brutto
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Dostęp do platformy e-learningowej
Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917178692