2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Gdańsk
  6. Inżynieria - Zaspa Młyniec
Dodane 22 maja 2024

Inżynier Budowy/Kierownik Robót

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa Młyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Ugruntowani.pl z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości gruntowych oraz w branży deweloperskiej poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Inżyniera Budowy/Kierownika Robót. Dołącz do nas i rozwiń swoją karierę w jednej z najbardziej perspektywicznych branż!

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej,

  • przedmiarowanie,

  • ofertowanie,

  • organizowanie przebiegu prac budowlanych,

  • koordynowanie prac brygad roboczych i nadzorowanie bieżących robót (dotyczy również podwykonawców) według zaleceń przełożonych,

  • monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją techniczną i projektową.

  • wsparcie w zakresie nadzoru nad pracami budowlanymi prowadzonymi na danej inwestycji.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie minimum 2 lata w budownictwie mieszkaniowym,

  • wykształcenie techniczne (budownictwo),

  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu AutoCAD,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją projektowo-budowlaną,

  • umiejętność analitycznego weryfikowania dokumentów formalnych,

  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, uczciwość, komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • umowa zlecenie, o pracę lub B2B,

  • stabilne zatrudnienie,

  • komputer i telefon,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu projektami deweloperskimi,

  • praca w młodym i dynamicznym zespole.

Poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i są gotowe na dynamiczną pracę pełną nowych doświadczeń. Jeśli jesteś komunikatywny, otwarty na nowe wyzwania i chcesz zdobywać doświadczenie w branży deweloperskiej, to jest to idealna propozycja dla Ciebie!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Zaspa Młyniec
ID: 920039437