2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Inżynier z doświadczeniem

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Enox Sp. z o.o., Spółka realizująca projekty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków i zakładów gospodarki odpadami, w związku z prężnym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko Inżyniera/inżyniera budowy/kierownika budowy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca z kierownikiem budowy lub dyrekcją spółki,

  • nadzorowanie kosztów budów,

  • przygotowywanie dokumentacji budowy,

  • przygotowywanie obmiarów, zapytań, wniosków,

  • nadzór pracowników własnych i podwykonawców,

  • obmiary, kosztorysy, wycena robót.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia inżynierskie bądź magisterskie na kierunku budownictwo,

  • min. 3 letnie doświadczenie branżowe,

  • preferowane doświadczenie przy realizacji inwestycji na oczyszczalniach ścieków,

  • zainteresowanie obszarem związanym z realizacją inwestycji,

  • dyspozycyjność,

  • biegła znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • chęć rozwoju i zainteresowanie branżą,

  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Enox Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. "

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 725449171