2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Stanisławów Pierwszy
Dodane 29 kwietnia 2024

Inżynier utrzymania ruchu

Lokalizacja

Stanisławów Pierwszy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Bericap Polska Sp z o.o. producent zamknięć z tworzyw sztucznych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy:  Stanisławów Pierwszy k/ Legionowa/ Nieporętu

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn oraz urządzeń w zakładzie produkcyjnym.

  • Wsparcie techniczne w procesie rozwiązywania problemów związanych z awariami.

  • Realizacja działań prewencyjnych oraz planowanie prac konserwacyjnych.

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku.

  • Praktycznej umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji w obszarze utrzymania ruchu.

  • Pakiet benefitów: bilety do kina, dofinansowane do zajęć sportowych.

Prosimy o zawarcie w CV następującej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).

Lokalizacja

Stanisławów Pierwszy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stanisławów Pierwszy
ID: 915246918