2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Kleszczów
Dodane 13 czerwca 2024

Inżynier Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z kapitałem międzynarodowym zajmująca się produkcją części samochodowych, mieszcząca się w Kleszczowie (powiat bełchatowski) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

Ø  Wykształcenie wyższe techniczne

Ø  umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

Ø  praktyczna wiedza z zakresu (mechaniki, elektryki, pneumatyki)

Ø  zdolność do podejmowania decyzji pod presją czasu

Ø  bardzo dobra znajomość programu MS Office (Outlook, Excel, Word)

Ø  samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Ø  wysoko rozwinięte umiejętności organizacji czasu pracy swojego oraz podległego zespołu;

Ø  podstawowa wiedza z oprogramowania CAD (np.: SolidEdge, AutoCad, ZwCad)

Zakres obowiązków:

Ø  zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego,

Ø  zarządzanie i koordynacja pracy techników utrzymania ruchu,

Ø  planowanie, wykonywanie, rozliczanie i analiza prac prewencyjnych, korekcyjnych i awaryjnych w swoim obszarze,

Ø  usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów i prac modernizacyjnych wynikających z planu prewencji

Ø  prowadzenie analiz awarii oraz wprowadzanie i śledzenie akcji korygująco-naprawczych,

Ø  zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej,

Ø  kontakt i współpraca z firmami/serwisami zewnętrznymi krajowymi jak i zagranicznymi

Ø  udział i wsparcie w projektach inwestycyjnych oraz poprawiających wydajność maszyn i linii,

Ø  koordynacja czasu dostaw oraz zarządzanie magazynem części zamiennych

Ø  wsparcie techniczne dla innych działów

Ø  koordynacja i nadzór nad pracami zleconymi przez przełożonego

Ø  Mile widziane:

Ø  Znajomość SAP/System CMMS Maszyny

Ø  Uprawnienia G1/G2/G3

Ø  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

Ø  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- Praca w Kleszczowie

Ø  Pakiet szkoleń wstępnych i rocznych

Ø  Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ø  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej

Ø Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + premie

Ø  Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wczasów, premie i paczki świąteczne, imprezy integracyjne)

Benefity:

  • Dofinansowanie do dojazdów

  •   Dodatek stażowy

  • Nagrody jubileuszowe

  • Premie świąteczne

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Paczki świąteczne

  • Imprezy integracyjne

  • Kawa i herbata

  • Ubezpieczenie na życie

  • Program rekomendacji pracowników

  • System sugestii pracowniczych

Lokalizacja

Kleszczów,

Łódzkie

Łódzkie, Kleszczów
ID: 920109574