2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Warszawa
  7. Utrzymanie ruchu - Białołęka
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier Utrzymania Ruchu / OD ZARAZ

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 20 lat. Naszymi sztandarowymi markami są m.in. VIVO, Selfie, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Candlelight, ZIPPO. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika:

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Marywilska 34

Zakres obowiązków:

  • optymalizacja efektywności istniejących procesów produkcyjnych  - używanie narzędzi Lean i TPM, wspieranie aktywności SMED i KAIZEN,

  • tworzenie, wdrażanie i ciągłe doskonalenie procesów, instrukcji i procedur w zakresie utrzymania maszyn, narzędzi i urządzeń,

  • udział i wsparcie w projektach inwestycyjnych oraz poprawiających wydajność maszyn i linii – zakup, wdrażanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń, procesów i produkcji seryjnej,

  • bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych i technologicznych

  • nadzór, przygotowanie i aktualizacja niezbędnej dokumentacji inżynieryjnej / technologicznej

  • nadzór nad parkiem maszynowym,

  • nadzór nad częściami zamiennymi,

  • kontakty i współpraca z firmami zewnętrznymi krajowymi i zagranicznymi (również w języku angielskim) - definiowanie i zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn, narzędzi i urządzeń,

  • codzienna współpraca z Kierownikiem i Liderami Produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie (również w trakcie studiów) –  kierunek związany z mechaniką, automatyką, mechatroniką

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w tym technicznego – warunek konieczny!

  • znajomość mechaniki i budowy maszyn

  • znajomość rysunku technicznego oraz zasad projektowania

  • chęć do nauki i rozwoju, do podejmowania i inicjowania wyzwań

  • umiejętność identyfikacji problemów oraz ich rozwiązywanie

  • odpowiedzialność za powierzone działania i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu, we współpracy z ludźmi, w zespole, zorientowanie na cel, samodzielność i rzetelność

  • dyspozycyjność (pon-pt)

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w dynamicznej polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia zawodowego

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

  • pakiet benefitów (Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 908989518