2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kielce
Dział Rekrutacji VIVE Textile Recycling
Dodane 10 czerwca 2024

Inżynier utrzymania infrastruktury sieci Sklepów Vive Profit

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W VIVE Textile Recycling od ponad 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie, często w bardzo kreatywny sposób. Stawiamy przy tym na określone wartości – na innowacyjność, która pozwala nam w realny, odpowiedzialny sposób wpływać na ekologię oraz uczciwość, nasz drogowskaz efektywnej i przede wszystkim przyjemnej, satysfakcjonującej pracy.

Inżynier Utrzymania Infrastruktury

(Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego 6)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie infrastruktury technicznej i budowlanej w lokalach handlowych,

  • zapewnienie prawidłowej eksploatacji lokali zgodnie z przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami,

  • weryfikacja zgłoszeń usterkowych oraz organizacja bieżących napraw,

  • prowadzenie raportów z przebiegu i terminowości wykonywanych zgłoszeń,

  • przeprowadzanie wizji lokalnych, kontroli stanu technicznego obiektów.,

  • nadzór nad serwisami prowadzącymi konserwację,

  • przygotowywanie wycen, weryfikacja i wybór ofert na prace wykraczające poza zakres umów serwisowych,

  • rozliczanie kosztów usług serwisowych,

  • tworzenie baz danych przeglądów okresowych oraz serwisów,

  • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji eksploatacyjnej obiektów,

  • dbałość o właściwy i terminowy opis dokumentów (faktur, umów, pism itp.).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów prawa budowlanego,

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • znajomość warunków technicznych wykonania, technologii budowy,

  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność w planowaniu i realizacji zadań,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+premia) wypłacany kwartalnie,

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),

  • bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru,

  • informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania względem współpracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 919482249