2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wołomin
Dodane 28 maja 2024

Inżynier testów elektroniki TRIOL POLAND 40-45 zł brutto/h

Wynagrodzenie

40 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Triol jest międzynarodowym producentem zaawansowanego technologicznie i innowacyjnego sprzętu: przemienników częstotliwości niskiego i średniego napięcia, stacji kontroli urządzeń podwodnych, systemów telemetrycznych oraz unikalnych instalacji do produkcji ropy naftowej. Na rynku elektroenergetyki działamy od prawie 30 lat, wykonując pełny zakres prac - od opracowania i produkcji urządzeń po sprzedaż i wdrożenie u Klienta.

Triol-Poland w związku z aktywnym rozwojem (obecnie zatrudniamy ok 400 osób) zakładu w Ostrówku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier testów i uruchomień komponentów elektronicznych, szaf sterowniczych

Miejsce pracy: Ostrówek 07-132 , gmina Łochów.

Obowiązki:

- Sprawdzanie poprawności instalacji elektrycznej jednostek elektronicznych,

- Podłączenie urzządzeń do sieci/transformatora i do agregatów prądotwórczych,

- Prowadzenie diagnostyki urządzeń elektronicznych, wyszukiwanie usterek,

- Testowanie, naprawa urządzeń elektronicznych

- Sporządzanie protokołów, dokumentacji i dokonywanie wpisów w systemie online,

- Rzetelne wykonywanie pracy według założonego harmonogramu,

Wymagania:

- SEP od 1kV,

- Wykształcenie średnie specjalne lub wyższe.

- Umiejętność czytania dokumentacji projektowej (schemat elektryczny, specyfikacja, schemat połączeń, tabela połączeń).

- Znajomość podstaw elektroniki radiowej, układów scalonych.

- Znajomość metod instalacji urządzeń elektronicznych.

- Znajomość urządzenia i zasady działania sprzętu elektronicznego.

- Doświadczenie w lutowaniu elementów radiowych.

- Znajomość urządzenia i przeznaczenia przyrządów kontrolno-pomiarowych.

Oferujemy:

  • Stawka - 29 - 33 zł/g do ręki (40-45 brutto). Wynagrodzenie zależy od poziomu kwalifikacji. Forma umowy - 2 miesiące - umowa zlecenie okres próbny, po okresie próbnym umowa o pracę.

  • Godziny pracy - od 8.00 do 16.30 od poniedziałku do piątku/grafik zmianowy.

  • Odzież i obuwie robocze na koszt firmy

  • Badania medycyny pracy na koszt firmy

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności

Specjalista ds. rekrutacji:

Olga +48**********95, +38 099 633 14 16

Katarzyna +48 780 600 752,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulami Informacji telefonicznej udzielamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami/kandydatkami. Przesłanie dokumentów aplikacyjnych stanowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych. Dane będą przetwarzane w celach realizacji procesu rekrutacji przez TRIOL-POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Ostrówku koło Łochowa.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 907764794