2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tychy
Dodane 12 czerwca 2024

Inżynier sprzedaży - Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma Hydro Polska Sp. z o.o. to polski oddział włoskiej spółki Hydro Italia srl, która może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym: w projektowaniu, produkcji i instalowaniu urządzeń do uzdatniania i oczyszczania wody i ścieków oraz produkcji innowacyjnych produktów chemicznych, poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera sprzedaży - Przedstawiciela handlowego

Miejsce pracy: Tychy

Region: Polska

Opis stanowiska:

  • realizacja planu sprzedaży produktów i usług przedsiębiorstwa,

  • sprzedaż systemów, akcesoriów, produktów

  • budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami pracodawcy,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • wizyty u klientów ( możliwość wyjazdów służbowych również za granicę )

  • doradztwo, rozwiązywanie problemów klientów oraz realizacja potrzeb klientów z zastosowaniem asortymentu firmy,

  • aktywne monitorowanie i raportowanie sytuacji w branży.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe techniczne,

·         minimum trzyletnie doświadczenie, najlepiej w międzynarodowych firmach

·         znajomość procesów chemicznych - uzdatniania wody w przemyśle

·         umiejętności sprzedażowe

·         dobra organizacja pracy

·         łatwość nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych

·         samodyscyplina i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu

·         dyspozycyjność i gotowość do wizyt u klientów

·         prawo jazdy kat B.

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę + prowizje)

  • niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 918883931