2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Ursynów
Dodane 02 maja 2024

Inżynier sprzedaży części zamiennych

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stanowisko: Specjalista do spraw części zamiennych i rozliczeń gwarancyjnych

Zakres obowiązków:

  • doradztwo przy sprzedaży części zamiennych

  •  obsługa sprzedaży części zamiennych Klientom bezpośrednim

  • obsługa serwisu z zakresu zaopatrzenia w części zamienne

  • obsługa zamówień i dostaw części zamiennych

  • rozliczenie napraw gwarancyjnych z producentem

  • prace magazynowe z zakresu przyjęcia i wydania części

Profil Kandydata:

  •  ogólna znajomość mechanik i rysunku technicznego

  •  samodzielna organizacja pracy

  •  znajomość obsługi komputera

  •  znajomość języka włoskiego lub angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację biznesową.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym

  • ubezpieczenie medyczne

  • kartę multi-sport

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • niekorporacyjny styl zarządzania

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 914440296