2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Mokotów
Dodane 24 kwietnia 2024

Inżynier / Specjalista/-tka serwisu gwarancyjnego budowlanego

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana MATBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zajmuje się Generalnym wykonawstwem budynków wielorodzinnych. Poszukujemy technika / inżyniera do pracy w dziale serwisu gwarancyjnego.

Twój zakres obowiązków

·        nadzór w zakresie poprawności dokonywania realizacji gwarancji umów dotyczących inwestycji kubaturowych,

·        kompleksowe prowadzenie procesu gwarancyjnego związanego z usuwaniem usterek/wad,

·        prowadzenie spraw i dokumentacji związanych z przyjmowaniem, ewidencjonowaniem i weryfikacją oraz koordynowaniem zgłoszeń usterek/wad (wraz ze zgłoszeniami do podwykonawców) oraz potwierdzeń ich usunięcia,

·        prowadzenie „monitoringu” (zestawienia) zgłoszonych usterek/wad,

·        kontakt i prowadzenie działań z administratorami budynków oraz z klientami,

·        przygotowanie wycen napraw/usunięcia usterek/wad,

·        sprawowanie wielobranżowego dozoru technicznego nad realizacją robót naprawczych,

·        organizacja i nadzór nad ekipami usuwającymi usterki/wady,

·        optymalizacja kosztów procesu usuwania usterek/wad,

·        przygotowanie oraz rozpatrywanie wniosków o zwrot kaucji gwarancyjnych.

Nasze wymagania:

·        wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne budowlane,

·        doświadczenie w branży budowlanej/deweloperskiej (minimum 2 lata),

·        mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·        dobra znajomość pakietu Ms Office,

·        umiejętność czytania i analizowania dokumentacji budowlanej, umów etc.,

·        ogólna znajomość technologii stosowanych w budownictwie mieszkaniowym,

·        zadaniowe podejście do stawianych problemów, sumienność, systematyczność,

·        umiejętności organizacji pracy własnej oraz ekip budowlanych,

·        umiejętność pracy pod presją czasu,

·        prawo jazdy kat. B,

·        kultura osobista w kontakcie z klientem i inwestorem.

Oferujemy:

·        Pracę stacjonarną w siedzibie firmy na Warszawskim Mokotowie oraz wizytacje na zrealizowanych obiektach w Warszawie.

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        Stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy,

·        Miłą i przyjazną atmosferę w pracy,

·        Zdobycie doświadczenia i praktyki zawodowej w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży budowlanej,

·        Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy,

·        Bezpłatna opieka medyczna po okresie próbnym.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914102034