2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Widzew
Grafton
Dodane 30 kwietnia 2024

Inżynier Robót Sanitarnych (wentylacja)

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Dla naszego klienta, producenta systemów wentylacji, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Inżyniera robót sanitarnych w zakresie obsługi inwestycji budownictwa mieszkalnego.

Zadania:

  • Nadzorowanie realizacji projektów z zakresu montażu instalacji wentylacyjnych w budynkach wielorodzinnych w woj. łódzkim;

  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac;

  • Nadzór nad pracownikami i podwykonawcami;

  • Nadzór nad budżetem każdego z projektów;

  • Współpraca z kierownictwem budowy podczas realizacji projektów;

  • Bieżące raportowanie postępów prac w systemie;

  • Reprezentowanie firmy w regionie.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe;

  • Doświadczenie jako inżynier/kierownik robót instalacyjnych;

  • Wiedza w zakresie systemów wentylacji;

  • Samodzielność w działaniu

  • Mile widziane uprawnienia budowlane

  • Prawo jazdy B

Oferta zawiera:

  • Samochód służbowy typu combi, komputer, telefon

  • Ubezpieczenie na życie oraz opieka medyczna po okresie próbnym

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 910584235