2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Czyżyny
Dodane 13 czerwca 2024

Inżynier Robót Elektrycznych / Kosztorysant

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika lub pokrewnym – studenci w trakcie studiów mile widziani

  • prawo jazdy kategorii B

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz środowiska CAD

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza dokumentacji technicznej i przedmiarów

  • przygotowywanie ofert oraz sporządzanie zamówień materiałów

  • współpraca z kierownikami robót realizującymi inwestycje

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • sporządzanie protokołów z pomiarów elektrycznych.

CO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w młodym i przyjaznym zespole

  • możliwość szkoleń i rozwoju

  • możliwość uzyskania niezbędnej praktyki celem uzyskania uprawnień budowlanych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 920422808