2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Ożarów Mazowiecki
Dodane 26 kwietnia 2024

Inżynier robót elektroenergetycznych

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Elpie Sp. z o.o. - firma z branży elektro-energetycznej, prowadząca działalność wykonawczą i handlową, zatrudniająca p 100 pracowników, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce wykonywanej pracy: Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wykonywaniem robót elektroenergetycznych,

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych,

  • organizacja pracy na budowie- zamawianie materiałów, kontrola harmonogramów,

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników,

  • nadzór nad robotami wykonywanymi przez podwykonawców.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrotechniki lub pokrewne,

  • umiejętność obsługi pakietu biurowego OFFICE,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • możliwość długoterminowej współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie.

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez firmę ELPIE Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Inżynierska 3, która stanie się ich Administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.). Oświadczam, że jestem świadomy, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, jak również, że przysługuje mi prawo do żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 867013337