2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Łuków
Dodane 29 kwietnia 2024

Inżynier robót drogowych

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A. z siedzibą w Łukowie poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·         Wsparcie Kierownika Budowy w prowadzeniu budowy w zakresie robót drogowych;

·         Bliska współpraca z działem technicznym;

·         Prowadzenie bieżących rozliczeń prac z dostawcami, podwykonawcami i inwestorem;

·         Przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót;

·         Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu;

·         Prowadzenie dokumentacji budowy;

·         Przygotowywanie kalkulacji prac;

·         Przygotowanie rozliczeń dot. czasu pracy pracowników oraz sprzętu;

·         Analiza dokumentacji przetargowej i udział w przygotowaniu ofert.

Wymagania:

·         Wykształcenie techniczne;

·         Praktyczna znajomość programu AutoCAD;

·         Umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej;

·         Dobra organizacja pracy;

·         Umiejętność pracy w zespole;

·         Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;

·         Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Praca na terenie powiatu łukowskiego;

Możliwość zdobycia praktyk zawodowych potrzebnych do uzyskania uprawnień budowlanych;

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 858415543