2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Białołęka
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier Projektu / Inżynier Elektryk

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma NEXPOL S.C. zajmująca się ochroną przeciwpożarową budynków zatrudni na stałe pracownika działu realizacji.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej,

  • opracowanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich dokumentacji wykonawczej w branży elektrycznej, niskoprądowej,

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • bieżąca kontrola realizowanych inwestycji względem zgodności z projektem, wytycznymi wykonawczymi Spółki oraz warunkami technicznymi na prowadzonych inwestycjach w całej Polsce,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp podczas realizacji inwestycji,

  • nadzór techniczny nad prowadzonymi budowami na terenie całej Polski,

  • rozliczanie robót z podwykonawcami i dostawcami

  • bezpośrednia współpraca z działem reklamacji w celu poprawy technologii wykonywanych prac.

Wymagania :

  • znajomość przepisów techniczno-budowlanych,

  • znajomość MS Office, AutoCAD

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę ,

  • prywatna opieka medyczna (ENEL-MED, Centrum Medyczne CMP itp.),

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia specjalistyczne - finansujemy szkolenia,

  • certyfikaty techniczne, udział w konferencjach,

  • program innowacyjnych pomysłów pracowniczych,

  • program rekomendacji pracowników,

  • pracę w rozwijającej się firmie i w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o przesyłanie CV.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 682519100