2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Dębica
Dodane 06 maja 2024

Inżynier Projektu

Wynagrodzenie

8 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Serwis Techniczny MIS Polska poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier Projektu

Wymagania :

·      Wykształcenie wyższe techniczne (sterowania i napędy w układach hydrauliki siłowej, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)

·      Umiejętność czytania ideowych schematów: hydrauliki siłowej, pneumatyki przemysłowej i elektrycznych instalacji zasilających

·      Umiejętność pracy w zespole

·      Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie

·      Umiejętność obsługi programów graficznych typu CAD

·      Podstawowa znajomość pakietu Office

·      Prawo jazdy kat. B.

·      Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

-Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w utrzymaniu ruchu zakładów produkcyjnych

Zakres obowiązków:

·      Prowadzenie konsultacji technicznych i organizacyjnych z Klientem

·      Opracowywanie założeń techniczno-organizacyjnych do przygotowania oferty

·      Wykonywanie niezbędnych obliczeń z zakresu doboru podzespołów projektowanych układów

·      Opracowanie dokumentacji technicznej w uzgodnionym zakresie

·      Doradztwo techniczne w zakresie konstrukcji zespołów i podzespołów  maszyn w ramach prowadzonego zlecenia

·      Opracowywanie kosztorysów obejmujących części, podzespoły, zespoły oraz technologię wykonania w zakresie możliwości produkcyjnych Spółki lub przez uzgodnionych lub Kwalifikowanych Podwykonawców Spółki z wykorzystaniem dostępnych kalkulatorów i schematów obliczeniowych

·      Udział w organizacji stanowisk montażowych oraz technologii wykonania i montażu

·      Prowadzenie nadzoru technicznego nad całością zlecenia zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem wykonania zlecenia

·      Udział w uruchomieniach i serwisach związanych z prowadzonymi zleceniami

·      Współpraca z innymi członkami zespołu w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych i organizacyjnych

·      Udział w rozwijaniu produktów firmy

Oferujemy:

·      Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę na pełny etat

·      Wynagrodzenie brutto: 8 000 – 11 000 zł w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności + premia zadaniowa związana z prowadzonymi zleceniami

·      Pakiet szkoleń

·      Samochód dyspozycyjny do wyjazdów służbowych

·      Perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych

·      Możliwość zdobywania doświadczenia w zakładach przemysłowych na terenie całej Polski

·      Praca stacjonarna w systemie jednozmianowym (Dębica lub Krosno)

·      Praca w firmie o ugruntowanej pozycji, od ponad 20 lat na rynku

·      Możliwa praca od zaraz

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 905852998