2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Pińczów
Dodane 17 kwietnia 2024

Inżynier produkcji

Lokalizacja

Pińczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oczekiwania

Czytanie i interpretacja rysunków technicznych w stopniu podstawowym.

Znajomość programów komputerowych wystarczająco w stopniu podstawowym takich jak Solid Works, AutoCAD również mile widziane AJANCam

Chęć do przyuczenia do procesów produkcyjnych oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych, z obsługą produkcji

Obowiązki

Ocena dokumentów i zapytań ofertowych.

Przygotowywanie kalkulacji procesów produkcyjnych.

Analiza możliwości technicznych do realizacji projektów.

Wsparcie bezpośredniej produkcji

Lokalizacja

Pińczów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Pińczów
ID: 893321860