2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kalisz
Rekrutacja FF MW
Dodane 02 maja 2024

Inżynier Procesu.

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Zadania:

  • Inicjowanie i wdrażanie optymalizacji procesów produkcyjnych i pomocniczych z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing w zakładach produkcyjnych,

  • Implementowanie i rozwijanie 5S i filozofii Kaizen,

  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie standardów pracy,

  • Współpraca z Działem Produkcji, Technicznym, Jakości, Planowania, Logistyki,

  • Prowadzenie analiz przyczynowo – skutkowych,

  • Raportowanie wyników i wniosków płynących z przeprowadzanych analiz,

  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości powstałych w czasie trwania procesów,

  • Inicjowanie oraz koordynowanie działań zapobiegawczych, korygujących,

  • Analiza z zakresu SMED,

Nasze wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku: inżynieria produkcji, elektronika, robotyka, mechatronika lub inne powiązane,

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze Lean, na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej,

  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Management,

  • Umiejętność współpracy i komunikacji z liderami na różnych szczeblach zarządzania w organizacji,

  • Umiejętność realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie, w szybkim tempie i w zmiennym środowisku,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu

  • Dyspozycyjność i  gotowości do  wyjazdów służbowych

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Współpracę z przyjaznym, wspierającym i profesjonalnym zespołem specjalistów,

  • Pełen proces wdrożenia, wsparcie przełożonego, opiekuna wdrożenia i działu,

  • Akcja Rekomendacja – możliwość uzyskania dodatkowej premii do 1500 PLN za polecenie znajomego do pracy,

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUXMED, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, raz na kwartał lub częściej paczki lodowe.

FF Marka Własna sp. z o.o. jesteśmy polską firmą działającą od ponad 20 lat na terenie województwa łódzkiego i wielkopolskiego, posiadamy dwa duże zakłady produkcyjne w Kaliszu i Chechle Pierwszym. Najważniejsi są dla nas ludzie – potrzeby naszych zespołów i oczekiwania naszych Klientów kształtują sposób, w jaki na co dzień działamy. Chcemy zmieniać świat lodów, wyznaczając nowe standardy produkcyjne.

Prosimy o przesłanie CV przez portal OLX.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 913943210