2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Targówek
Dodane 22 maja 2024

Inżynier procesu

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze technologii, doskonale radzisz sobie z analizą danych, a także chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju procesów produkcyjnych, to ta praca może być idealna dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przebiegiem procesu wytwarzania i pakowania produktu leczniczego

  • Wprowadzanie nowych technologii do zakładu wraz z ich optymalizacją i ciągłym doskonaleniem w zakresie wytwarzania produktu i jego pakowania

  • Współpraca z globalnym działem badań i rozwoju

  • Udział w uruchamianiu nowych urządzeń

  • Opracowywanie procedur i dokumentacji technologicznej

  • Opracowywanie i wdrażanie materiałów opakowaniowych bezpośrednich oraz drukowanych

  • Udział w projektach inwestycyjnych

  • Współpraca z innymi działami w zakresie CAPA i odchyleń

  • Współpraca z działem walidacji

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu produkcyjnym, chemicznym lub farmaceutycznym.

  • Praktyczna znajomość zasad GMP

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w organizacji

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów

  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Dodatkowe benefity:

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń oraz zajęć sportowych.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Owoce.

  • Firmowa biblioteka.

  • Brak dress code’u.

  • Kawa/herbata.

  • Parking dla pracowników.

  • Karty przedpłacone.

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 918429291