2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódź
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Widzew
Dodane 14 maja 2024

Inżynier procesu

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Robinson Packaging zajmująca się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych, poszukuje obecnie osoby na stanowisko Inżyniera procesu do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Łodzi, przy ulicy Dąbrowskiego 238.

Twoje zadania:

Analiza przyczyn obniżonej wydajności na maszynach. Opracowanie i wdrożenie działań w celu przywrócenia ,uzyskania wydajności na wymaganych poziomie i wyeliminowanie przyczyn źródłowych problemu

Wdrożenie działań zapewniających minimalizację strat wydajnościowych, które to wynikają z nieprawidłowej pracy form wtryskowych i narzędziowych

Ustawienie parametrów maszyn w celu optymalizacji procesu

Ciągłe monitorowanie wskaźników , a także wdrożonych działań, które miały na celu poprawę wydajności maszyn. Zapewnienie działań mających na celu utrzymanie wyników na założonym poziomie

Przeprowadzanie prób technologicznych

Opracowanie dokumentacji technologicznej wyrobu

Odpowiedzialność za rozwój i wdrożenie nowych narzędzi, definiowanie nowych standardów czasu cyklu dla nowych produktów

Odpowiedzialność za monitorowanie stanu narzędzi, kontakt z narzędziowniami zewnętrznymi oraz planowanie napraw i serwisu form; walidacja narzędzi po serwisie

Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją zarządzania procesem

Analiza techniczna i eliminacja przyczyn zgłoszeń reklamacyjnych klientów (raporty 8D, metodologia rozwiązywania problemów 5why i Ishikawa)

Wsparcie procesu transferu maszyn i/lub technologii pomiędzy oddziałami firmy

Kontakt z narzędziowniami w celu napraw lub/i modyfikacji form

Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji celem doprecyzowania szczegółów w kontekście stanowiska.

Wysyłając nam swoje dokumenty aplikacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Robinson Packaging Polska sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, a wykraczających poza zakres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji (w tym wymagany Kodeksem pracy). W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest Robinson Packaging Polska sp. z o.o. . Twoje dane będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji, a jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę – również w celach rekrutacji przyszłych. Więcej o tym, jak będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, w tym o przysługujących Ci na gruncie RODO prawach, znajdziesz pod linkiem: www.robinsonpackaging.com/rodo Zapraszamy do aplikowania.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 916918699