2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Warmińsko-mazurskie
  5. Inżynieria - Olsztynek
Maspex
Dodane 22 maja 2024

Inżynier Prewencji i Remontów

Lokalizacja

Olsztynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • planowanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji i dbałość o ich właściwy poziom techniczny,
  • aktywny udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń, produkcyjnych, rozwiązywanie problemów technicznych, związanych z zapewnieniem sprawności ich prawidłowego funkcjonowania,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń na powierzonym obszarze oraz dbałość o ich prawidłową i aktualną dokumentację techniczną.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne lub automatyka),
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
To oferujemy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w praktyce,
  • uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i innowacyjnych projektach
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty, sportowej, dofinansowanie do posiłków itp.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztynek,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztynek
ID: 916857053