2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Zielona Góra
Dodane 21 maja 2024

Inżynier / Kosztorysant Budowlany

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

  • Sporządzanie kosztorysów budowlanych.

  • Przeprowadzanie kalkulacji kosztów związanych z pracami budowlanymi.

  • Praca na podstawie schematów oraz dokumentacji budowlanej.

  • Nadzór nad prowadzoną budową.

  • Przyjmowanie i realizacja zapotrzebowania materiałowego dla aktualnych projektów.

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców materiałów budowlanych oraz analiza otrzymanych ofert.

  • Negocjowanie cen i warunków handlowych z dostawcami.

  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu kosztorysów w branży budowlanej.

  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej oraz schematów budowlanych.

  • Zdolność do przygotowywania ofert zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

  • Biegłość w obsłudze specjalistycznych programów kalkulacyjnych, takich jak AUTOCAD, NORMA.

  • Bardzo dobra znajomość komputera, w tym pakietu MS Office i Outlook.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o uznanej pozycji na rynku.

  • Interesującą pracę pełną wyzwań.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz uzyskania premii.

    Prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu OLX.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 919798631