2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Stalowa Wola
Dodane 01 maja 2024

Inżynier / -ka ds. kontraktacji i rozliczeń - Strabag - Stalowa Wola

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania

  • kontraktacja materiałów i usług oraz robót budowlanych

  • wysyłanie zapytań ofertowych

  • negocjacje z kontrahentami

  • pozyskiwanie dostawców/usługodawców/podwykonawców

  • sporządzanie harmonogramów i dokumentacji technicznej budowy

  • prowadzenie rozliczeń oraz monitoringu kosztów budowy, materiałów, sprzętu i środków transportu

  • bieżąca analiza postępu robót oraz kosztów robót

  • przygotowanie raportów i sprawozdań

  • współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami oraz kierownictwem kontraktu

  • obsługa bieżących potrzeb budowy, planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy

Wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym w specjalności budownictwo

  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel),

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zawodowe w branży (w wykonawstwie lub biurze projektowym)

  • znajomość programów z grupy CAD

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 914143248