2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Tychy
Dodane 30 kwietnia 2024

Inżynier jakości ds. certyfikacji

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

Weryfikacja zgodności  dokumentacji zakupionych elementów zgodnie z dyrektywą Atex (deklaracje, instrukcje, świadectwa itp.)

Nadzór procesu produkcyjnego wyrobów w wykonaniu ogólnoprzemysłowym i przeciwwybuchowym - uzupełnianie list kontrolnych

Ścisła współpraca z Inżynierem ds. certyfikacji w zakresie kontroli wyrobów przeciwwybuchowych

Kompletacja dokumentacji wyposażenia elektrycznego maszyn górniczych dla Klientów

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynier) kierunek elektrotechnika lub pokrewne

Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego

Znajomość dyrektywy ATEX

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferujemy:

·  Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

·  Stabilne warunki zatrudnienia.

·  Nagrody roczne.

·  Nagrody jubileuszowe.

·  Podwyżki roczne.

·  System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za rekrutacje.

·  Szeroki pakiet szkoleń.

·  Karta Multisport.

·  Prywatna opieka medyczna LuxMed.

·  Ubezpieczenie grupowe PZU w atrakcyjnych cenach.

·  ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, zapomogi).

·  Indywidualne lekcje j. angielskiego.

·  Owoce dla pracowników w każdy wtorek.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 912223096