2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Stalowa Wola
Dodane 12 czerwca 2024

Inżynier/Inżynierka robót sanitarnych w Stalowej Woli

Wynagrodzenie

5 850 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Analizowanie dokumentacji technicznej.

·        Planowanie, nadzorowanie, koordynacja i rozliczanie pracy ekip wykonawczych zgodnie z harmonogramem budowy.

·        Kontrola jakości wykonywanych prac.

·        Prowadzenie dokumentacji budowy.

·        Zamawianie materiałów, usług i wyrobów budowlanych.

·        Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz przepisów środowiskowych na placu budowy.

·        Kompletowanie dokumentacji powykonawczych

Nasze wymagania

·        min 1 rok doświadczenia w pracy na budowie

·        Elastyczność w zakresie czasu pracy.

·        Systematyczność, dokładność oraz punktualność.

·        Komunikatywność, predyspozycje do pracy zespołowej i konsekwencja w działaniu.

·        Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

·        Pracę w profesjonalnym zespole z wieloletnim doświadczeniem.

·        Pracę przy ciekawych, prestiżowych projektach inwestycyjnych.

·        Rozwój zawodowy, możliwość zdobycia uprawnień

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 920058561