2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Świętokrzyskie
  5. Inżynieria - Dobrów
INTESTER
Dodane 30 kwietnia 2024

Inżynier elektryk lub automatyk

Lokalizacja

Dobrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma INTESTER Sp. z o.o. aktualnie poszukuje pracowników z okolic Staszowa, Buska -Zdroju, Połańca, Morawicy na stanowisko: Inżynier Budowy / kosztorysant robót elektrycznych

Miejsce pracy: Dobrów (świętokrzyskie)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i organizacja budowy

  • Przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy zw. z prowadzeniem budów

  • Kosztorysowanie robót elektrycznych

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowany kierunek: elektrotechnika, mechatronika, automatyka, elektronika)

  • Znajomość pakietu MS Office Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Udział w ciekawych projektach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Stabilność zatrudnienia oraz dużą samodzielność pracy

W CV prosimy o umieszczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INTESTER Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Dobrów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Dobrów
ID: 911875713