2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Wielkopolskie
  6. Kontrola jakości - Września
Bożena Wszołek
Dodane 24 kwietnia 2024

Inżynier ds. Zapewnienia Jakości

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

APT Domino Polska Sp. z o.o. , nr cert 5070 , w chwili obecnej prowadzi rekrutacje dla swojego klienta z branży produkcyjnej na stanowisko :

Inżynier  ds. Zapewnienia Jakości do zespołu we Wrześni.

Codzienne zadania będą obejmować zarządzanie jakością w różnych etapach produkcji: od wstępnej akceptacji, przez weryfikację u klienta, aż do finalnej oferty, odpowiedzialność  za analizę i rozwiązywanie problemów związanych z jakością, co oznacza, że będziesz miał szansę nauczyć się i zastosować narzędzia jakościowe, takie jak 8D, Ishikawa i 5Why. Współpraca z zespołem, klientami i dostawcami będzie codziennym elementem Twojej pracy.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie jakości produktu w całym cyklu życia produktu,
  • Nadzór nad reklamacjami od klientów zewnętrznych,
  • Analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • Nadzór nad działami korygującymi,
  • Inicjowanie działań prewencyjnych i usprawnień procesu i produktu,
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych,
  • Inicjowanie i nadzór reklamacji do dostawców części,
  • Audyty jakościowe na linii produkcyjnej (procesu i produktu)

Oczekujemy  :

  • Wykształcenia wyższego (zarządzanie jakością, studia techniczne),
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (i/lub francuskiego) w mowie i piśmie – warunek konieczny (mile widziana znajomość słownictwa technicznego),
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania jakością (preferowana firma produkcyjna),
  • Dobrej i praktycznej znajomości narzędzi jakościowych (8D, Ishikawa, 5Why),
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów przy użyciu takich metod jak m.in.: metoda 8D, 5Why,
  • Znajomości normy ISO 9001 (dodatkowym atutem będzie znajomość AS9100),
  • Umiejętności audytorskie – mile widziane,
  • Umiejętności praktycznego zastosowania narzędzi MS Office,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Inicjatywy, kreatywności oraz samodzielności,
  • Znajomość systemu ERP mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe.
  • Tryb pracy: 1 zmianowy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 912463369