2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Ząbkowice Śląskie
Legrand Polska Sp. z o.o.
Dodane 20 maja 2024

Inżynier ds. jakości

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Legrand Polska Sp. z o.o., lider w dziedzinie infrastruktury elektrycznej i cyfrowej budynków, poszukuje dynamicznej i doświadczonej osoby na stanowisko Inżyniera ds. Jakości. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższych standardów jakości naszych produktów oraz procesów produkcyjnych.

INŻYNIER DS. JAKOŚCI

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Nr. ref: PJ/05/2024

Twój zakres obowiązków:

  • udział przy określaniu celów jakościowych dla podległego obszaru;

  • promowanie zachowań projakościowych na terenie Zakładzie;

  • opracowanie, nadzór oraz aktualizacja dokumentacji jakościowej;

  • monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych;

  • nadzór nad jakością produktów na różnych etapach produkcji: analizowanie niezgodności, ustalanie przyczyn ich występowania, proponowanie rozwiązań, inicjowanie działań korygujących, zapobiegawczych oraz inicjatyw dotyczących ciągłego doskonalenia;

  • koordynowanie i aktywne uczestnictwo we wdrażaniu ww. działań;

  • uczestnictwo i prowadzenie zewnętrznych i wewnętrznych audytów jakości;

  • nadzór nad działaniami dotyczącymi procesów produkcyjnych (analiza danych, raportowanie oraz planowanie, definiowanie i wdrażanie działań korygujących);

  • współpraca z zespołem produkcyjnym i innymi działami w celu optymalizacji procesów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.

  • Doświadczenia w pracy przy procesach produkcyjnych wtryskiwania, wytłaczania, montażu, lutowania i zgrzewania.

  • Znajomości norm ISO 9001 oraz innych systemów zarządzania jakością.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Znajomości narzędzi i technik jakościowych (8D, 5Why, Ishikawa, SPC, itp.).

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel.

  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, normy, itd.).

  • Umiejętności analizy danych i rozwiązywania problemów.

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenia w szkoleniach i programach rozwojowych.

  • Pracę w profesjonalnym zespole ludzi pasjonujących się swoją pracą.

  • Wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników.

  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie.

  • Opiekę medyczną.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Dofinansowanie do wypoczynku.

  • Karty sportowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie
ID: 917972792