2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podlaskie
  5. Inżynieria - Białystok
  6. Inżynieria - Dojlidy
Dodane 26 kwietnia 2024

Inżynier ds. instalacji elektrycznych

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych z zakresu instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych - w obszarze projektowym firmy i wykonawczym w zakładzie produkcyjnym i na budowie,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej – m.in. projektów instalacyjnych, schematów, detali wykonawczych, instrukcji wykonawczych,

  • współpraca z podwykonawcami oraz innymi działami firmy w obszarze instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne w obszarze elektrotechniki/ekoenergetyki/energetyki lub innych kierunków pokrewnych,

  • dobra znajomość programu AutoCad,

  • biegła znajomość podstawowych norm i przepisów z zakresu projektowania i wykonawstwa domowych instalacji elektrycznych,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • kreatywność i umiejętność poszukiwania rozwiązań,

  • dokładność, systematyczność,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie zawodowe związane z instalacjami fotowoltaicznymi lub instalacjami w budownictwie wielorodzinnym.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • benefity pozapłacowe,

  • profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków,

  • pracę w przyjaznym zespole,

  • elastyczną godzinę pracy,

  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 904129888